Fm-Online.pl
strona internet
FM Mobile
Fm-Online - logo
FM Mobile, telefonia, internet, mlm
Oferta FM Mobile
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na NKWięcej Serwisów...

Dlaczego FM GROUP Mobile ?

Możesz zarabiać. Za usługi FM GROUP Mobile dostajesz punkty. Przeliczane są one na prowizje zgodnie z Planem Marketingowym FM GROUP Polska, tak jak punkty za inne punktowane produkty FM GROUP.

Prowadzisz własny mobilny salon telefoniczny. Mobilny salon telefoniczny FM GROUP Mobile jest w Twoim zasięgu. Rozkręcasz biznes przy minimalnych nakładach finansowych.

Stabilizujesz swoją strukturę. Polecasz abonament raz i możesz zyskać punkty co miesiąc, przez cały okres trwania umowy.

Masz narzędzie pracy. Dostajesz do ręki narzędzie ułatwiające komunikację ze współpracownikami. Dzwonisz tanio do wszystkich w FM GROUP Mobile. Do tych, którzy mają abonament i telefon na kartę.

Korzystasz z konkurencyjnej oferty. Oferta FM GROUP Mobile jest atrakcyjna, więc łatwo przekonasz do niej innych. Porównaj ją z ofertami innych operatorów.

Wykorzystujesz swój rabat. Korzystając z rabatu pomniejszasz kwotę do zapłacenia na Twojej fakturze FM GROUP Mobile nawet o 90%.

Przenosisz swój numer telefonu. Dołączając do FM GROUP Mobile możesz zachować swój numeru telefonu. Pozostaniesz w kontakcie z bliskimi, przyjaciółmi, współpracownikami.

Wygodnie wypełniasz formularze on-line. W kilku prostych krokach wypełnisz niezbędne wnioski. Kurier odwiedzi Cię z gotowymi do podpisania dokumentami.

Usługi FM Mobile

Wybierz swój numer Dystrybutor, który zamówi abonament Mobile 200 lub Mobile Free 200 oraz przez ostatnie trzy miesiące uzyskiwał poziom efektywności co najmniej 21% (Złota Magnolia), może wybrać dowolny numer telefonu z puli numerów przedstawionych przez FM GROUP Mobile. Warunkiem jest jednak, aby ten numer nie był już przypisany innej osobie.

Roaming Jeśli chcesz prowadzić rozmowy podczas pobytu za granicą, zanim wyjedziesz, aktywuj roaming. W przypadku umowy abonamentowej, wystarczy, że wpiszesz w telefonie kod: *701# i zaakceptujesz klawiszem dzwonienia (zielona słuchawka). W podobny, prosty sposób dezaktywujesz roaming, wpisując kod: *701*1# i akceptując klawiszem dzwonienia. Roaming możesz także aktywować dzwoniąc pod numer telefonu +48 727 900 900 (Biuro Obsługi Klienta). Koszt połączenia: 1 PLN w sieci FM GROUP Mobile, bez względu na długość rozmowy; w innych sieciach: zgodnie z obowiązującymi stawkami operatorów.

Internet w telefonie W ofercie abonamentowej możesz korzystać z dostępu do Internetu w telefonie. W tej atrakcyjnej ofercie płacisz tylko za ilość przesłanych danych, bez konieczności ponoszenia stałej opłaty miesięcznej za korzystanie z Internetu. Dodatkowo masz specjalną, niezwykle korzystną stawkę za dostęp do stron FM GROUP.

Numery VIP Pod hasłem VIP kryją się bardzo ważne dla Ciebie osoby. To Twoja rodzina, przyjaciele, współpracownicy. Doskonale rozumiemy, że chcesz być z nimi w stałym kontakcie. Dlatego w ofercie Numery VIP wybierasz aż do 20 numerów, z którymi rozmawiasz taniej!

Kontrola wydatków W FM GROUP Mobile sam kontrolujesz swoje wydatki! Dla bezpieczeństwa Twojego domowego i firmowego budżetu wprowadziliśmy limit środków, z których możesz korzystać w każdym okresie rozliczeniowym.

Zmiana numeru telefonu Każdy posiadacz karty SIM w sieci FM GROUP Mobile może w dowolnym momencie zmienić swój numer telefonu. Wystarczy, że w tym celu skontaktuje się z Biurem Obsługi Klienta. Usługa zmiany numeru jest płatna zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Zamina abonamentu Jeśli Twój abonament Ci nie wystarcza, w każdej chwili możesz zmienić taryfę i jeszcze lepiej dopasować ją do swoich potrzeb. Wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Zostaniesz poinformowany o warunkach, jakie musisz spełnić, aby móc to zrobić.

Poczta głosowa Aktywuj Pocztę Głosową wpisując w swoim telefonie kod: *705# i akceptując klawiszem dzwonienia (zielona słuchawka). Poczta zacznie działać w ciągu 24 godzin.

Kody USSD Za pomocą kodów USSD możesz m.in. sprawdzać stan swojego konta, włączyć roaming, aktywować usługi oraz kupić kod doładowania lub kartę-zdrapkę.

Pobierz Przewodnik FM Mobile